Loto rezultati : Loterija Slovenije
Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu’s

VIDEO in FOTO: Olimpija z visoko zmago prekinila …
Na tem spletnem mestu uporabljamo piškotke. Nujni piškotki in piškotki, ki ne obdelujejo osebnih podatkov, so že nameščeni. Z vašim soglasjem pa vam bomo naložili tudi piškotke za izboljšanje vaše uporabniške izkušnje.

Krimovke 26. evropsko sezono odpirajo s …
The EuroJackpot winning numbers are drawn every Friday in Helsinki. The draw takes place around 8 pm local time. When all of the submitted tickets from the participating countries have been verified, the results of the twelve prize tiers will be displayed here. Then you can see at a glance whether and how much you have won.

Rezultati igre Eurojackpot | Rezultati zadnjega žrebanja
Aktualni rezultati igre na srečo Eurojackpot. Preveri svoje srečne številke.

Loterija EuroJackpot Slovenija
Olimpija se je v 5. krogu PLTS v Stožicah pomerila z velenjskim Rudarjem. Za zmaje so bili rudarji v minuli sezoni nerešljiva uganka, tokrat so prekinili črni niz in prepričljivo zmagali s 4:0. Po dva gola sta padla v vsakem polčasu, uspešni so bili Alves, Savić, Kapun in Eleke.

44-2012 by Naš čas, d.o.o. - Issuu eurojackpot 5.krog
Najbolj aktualen in podroben tv spored na dan petek, 23. 10. 2020 ob 22:00 z dnevnimi priporočili in ocenami. TV spored za Pop TV, Kanal A, Slo 1, Slo 2, Planet TV, Tv 3.

Eurojackpot (Euro Jackpot) izžrebane številke …

Provjeri svoje EuroJackpot rezultate i dobitne brojeve na eurojackpot 5.krog
EuroJackpot je najnovejša multinacionalna evropska loterijska igra, ki ponuja večje zneske kot nacionalna loterija in boljše možnosti za dobitke kot igra EuroMillions. Prav tako lahko zdaj prvikrat igrate in zadenete milijonske dobitke pri igri EuroJackpot tudi prek spleta kjerkoli v Sloveniji!

Ravenska liga malega nogometa
Eurojackpot (Euro Jackpot) Slovenija izžrebane številke euro loterije za 11.5.2012 z denarnim skladom 19.000.000 evrov za Jackpot so 15, 21, 38, 39, 47 in Lucky številki 1 …

Lotomanija: Sedmice ni bilo že sedem mesecev, …
V predzadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakov je madridski Real, rekorder po številu naslovov, gostoval pri Šahtarju iz Donecka. Galaktiki, ki v tej sezoni ne blestijo na nobeni "fronti", so tudi tokrat morali priznati premoč Ukrajincem in po novem bolečem porazu (0:2) so celo tik pred izpadom. V isti skupini nastopa Inter Samirja Handanovića, ki po zmagi v Mönchengladbachu (3:2

Spletna stran Ravenske lige malega nogometa. Vse tekme se registrirajo z doseženimi rezultati. Izključen je bil igralec KMN Tropovci-Tišina, Kristjan KUZMA (TT014), zaradi nešportnega ugovarjanja in žaljenja sodnika.Izreka se mu PREPOVED NASTOPANJA NA 1 TEKMI + 1 TEKMA (doseženih 6 kazenskih točk)! Izključen je bil igralec KMN Krog 97, B ojan BERDEN (KG002), zaradi prekrška v čisti