Eventim Slovenija - Wikipedija, prosta enciklopedija

Slovenija : Poljska je zadnja redna kvalifikacijska tekma za FIFA SP 2010 v Sloveniji. Obe ekipi še imata možnosti za uvrstitev na SP 2010, po tekmi pa bo v igri najverjetneje ostala le …

SLOVENIJA : POLJSKA - eventim.si

naslov: Bežigrad 10, 1000 Ljubljana telefony: +386 1 436 54 50 telefon v pripravljenosti: +386 41 750 508 faks: +386 1 436 25 21 e-pošta: lublana.amb.sekretariat@msz.gov.pl Uradne ure: ob ponedeljkih, sredah in petkih od 9.00 do 12.00 Izven uradnih ur konzul ne zagotavlja informacij nepovezanih z nujnim dogodkom (npr. glede potnih listov, vizumov, predpisov in zakonodaje itd.).

Slovenija Poljska rezultati uživo - SofaScore

Kupite vstopnice za SLOVENIJA : POLJSKA (Dvorana Stožice, Ljubljana) na Eventim.

SLOVENIJA - POLJSKA - Vstopnice - Eventim.si

tickets, Tickets for more than 3.000 events per year including concerts, sports, cultural and other events in Slovenia and European countries.

SLOVENIJA - POLJSKA - eventim.si

Slovenija - Poljska . V uvodu v drugi polčas je Slovenija nadaljevala delo iz prvih 45 minut. Narekovala je visok tempo, ki nikakor ni ugajal favoriziranim gostom. Prvi je nevarno zapretil Jasmin Kurtić, ki je sprožil za malenkost mimo gostujočih vrat. Sledile so minute zatišja, ki jih je s sijajno akcijo presekal dvojec Iličić–Šporar.

Slovenija - Poljska - YouTube

Slovenija Poljska rezultati uživo (i video prijenos utakmice uživo - live stream) počinje 10.1.2020. u 17:15 GMT na Scandinavium, Gothenburg, Sweden u European Championship, Men …

Buy tickets for SLOVENIJA - POLJSKA (Stadion Ljudski vrt, Maribor) at Eventim.