Rokomet: Svetovno prvenstvo ženske 2019 v živo - … Svjetsko prvenstvo u rukometu 2013. bilo je 23.Svjetsko rukometno prvenstvo koje se u siječnju 2013. održalo u Španjolskoj.Objava Španjolske kao zemlje domaćina održana je u listopadu 2010., prvotno su za domaćinstvo kandidirale još Južna Koreja, Norveška i Danska ali sve tri države povukle su svoje kandidature prije odluke IHF-a. Prvenstvo se održalo u 9 dvorana u 8 gradova

Rokomet rezultati v živo Nemčija Bundesliga, … Rezultati prvega tekmovalnega dne na SP v rokometu za ženske Hamburg, 18. septembra - Rezultati prvega tekmovalnega dne na svetovnem prvenstvu (SP) v rokometu za ženske v Nemčiji: Celotna novica je dostopna le naročnikom. Novica vsebuje 207 znakov (brez presledkov) oziroma 38 …

Svetovno prvenstvo ženske 2019 rezultati v živo, … Storitev rezultati v živo na SofaScore ponuja športne rezultate v živo, rezultate in lestvice. Sledite svojim najljubšim ekipam v živo! Rezultat v živo na SofaScore.com se samodejno posodobi in vam jih ni treba osvežiti ročno. Z dodajanjem tekem, ki jim želite slediti v "Moje tekme", boste še …

Rokomet: Svetovno prvenstvo 2021 v živo - rezultati rezultati sp v rokometu Na tekmah najvišjega ranga v rokometu smo navajeni rezultatov nekje med 25 in 35 zadetki za eno ekipo. V južni in srednji Ameriki pa je potekalo Južno in srednjeameriško prvenstvo 2020. Preko tega tekmovanja si najboljše 4 ekipe južne in srednje Amerike zagotovijo nastop na SP. Rezultati na tem tekmovanju pa so več kot presenetljivi!

SP v rokometu 2021 - RTVSLO.si SP 2021 V ROKOMETU (13. 1. 2021 – 31. Germaina in francoske reprezentance Vincent Gérard, bo zagotovo prva izbira francoskega selektorja na prihajajočem SP v Egiptu in kvalifikacijah na EURO [Preberi več] Nemci že šest let brez poraza v kvalifikacijah za EP! 7. januar,

Rokometni rezultati v živo - rokomet v živo, rezultati Naročite se na športe, ki jih spremljate, in si zagotovite, da boste vedno na tekočem z vsemi novicami, rezultati in sporedi. Oglejte si najboljših pet akcij prvega dne SP v rokometu 2019. Visoki zmagi sta zabeležili velesili Nemčija in Danska.

SP v rokometu: Nemci premagali branilce naslova FlashScore.com ponuja spremljanje rokometnih izidov v živo in končne rezultate za več kot 100 rokometnih lig in turnirjev. Rokomet v živo, rezultati polčasov, končni rezultati, ligaške lestvice.

Rokomet Rezultati v živo - SofaScore Pregled športnih dogodkov v dnevnoinformativnih oddajah, kjer se boste seznanili z najnovejšimi rezultati in si ogledali prispevke z aktualnih športnih dogodkov.

SP v rokometu: Španci premagali tudi Madžare rezultati sp v rokometu Madrid - Rokometno svetovno prvenstvo se odvija po željah domače reprezentance, ki je danes proti Madžarski vknjižila še četrto zmago (28:22). Španija je dvoboj po izenačenem polčasu (14:14) odločila z dobro igro med 20. in 28. minuto, ko je z delnim izidom 7:0 povedla za osem (28:20). Med